Moje skróty

Schowek

Pokaż (12)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

„STEAM – to nie problem! Czas inspiracji i wymiany dobrych praktyk. Ogólnopolskie Forum Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii dla nauczycieli i edukatorów” - Doskonalenie i kształcenie -

Nawigacja

Doskonalenie i kształcenie

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„STEAM – to nie problem! Czas inspiracji i wymiany dobrych praktyk. Ogólnopolskie Forum Pracowni Aktywnego Korzystania z Technologii dla nauczycieli i edukatorów”

12 kwietnia 2023 r. – 10:00 -15:30 Centrum Nauki Kopernik

Dla kogo? Do udziału zapraszamy nauczycielki i nauczycieli wszystkich przedmiotów i etapów edukacyjnych, edukatorki, edukatorów, a także osoby pracujące w świetlicach, bibliotekach i w edukacji domowej.

Czego się nauczysz?
Dowiesz się, czym jest idea STEAM, jak ją wprowadzać i wykorzystać podczas zajęć szkolnych, jak budować miedzyprzedmiotowe / interdyscyplinarne zadania problemowe. Nauczysz się, jak tworzyć własne treści edukacyjne z sukcesem realizujące podstawę programową, jak wprowadzać STEAM poprzez zróżnicowane narzędzia i budować zaangażowanie uczniów w proces edukacyjny. Rozwiniesz umiejętność wzmacniania kompetencji cyfrowe i wykorzystania narzędzi TIK, m.in. do dokumentowania pracy, pozyskiwania informacji zwrotnej, gromadzenia portfolio, a także wizualizowania, eksperymentowania.

Co zyskasz?
Zyskasz śmiałość, kompetencje i narzędzia do wprowadzania idei STEAM na swoich lekcjach i zajęciach, w czasie których osoby uczące się mogą rozwiązywać problemy, działać w zespole, łączyć tematy z różnych dziedzin życia i korzystać z technologii w celowy sposób. Zdobędziesz inspiracje, praktyczne wskazówki i nowe kontakty, niezbędne do wzmacniania swojego warsztatu pracy.
Otrzymasz zaświadczenie uczestnictwa w wydarzeniu.
Rejestracja odbywa się do 6 kwietnia poprzez portal Evenea https://app.evenea.pl/event/forumpakt/
Rejestrując się prosimy o wybranie sesji plenarnej oraz maksymalnie dwóch warsztatów z sesji równoległych – Agendę wydarzenia znajdą Państwo w załączeniu.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 28.03.2023
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Foltyniak - Centrum Projektów Polska Cyfrowa
Osoba udostępniająca informację:
Joanna Ogrodnik
do góry