Moje skróty

Schowek

Pokaż (14)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zaproszenie na darmowe szkolenia - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaproszenie na darmowe szkolenia

Fundacja 'Rodzice Szkole' zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu Rada rodziców – dla dobra szkoły – działanie, komunikacja, współpraca. Szkolenia skierowane są do rodziców czynnie działających w radach rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego.

Fundacja 'Rodzice Szkole' zaprasza na bezpłatne szkolenia w ramach projektu Rada rodziców – dla dobra szkoły – działanie, komunikacja, współpraca. Szkolenia skierowane są do rodziców czynnie działających w radach rodziców, nauczycieli i dyrektorów szkół oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego. W obecnej edycji szkolenia będą odbywały się w następujących dzielnicach: Mokotów, Żoliborz, Śródmieście i Targówek. Termin szkoleń: 15 września-15 października 2011 r.

Szczegółowe informacje o miejscu i terminie poszczególnych szkoleń zostaną podane 5 września na portalu www.rodziceszkole.edu.pl. Zgłoszenia należy kierować drogą mailową na adres: szkolenia@rodziceszkole.edu.pl lub telefonicznie: 798 640 542. Projekt finansowany przez m.st. Warszawa.

 

Metryczka

25.08.2011
Data publikacji 25.08.2011
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Deluga
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Deluga
do góry