Moje skróty

Schowek

Pokaż (14)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Leczenie uzdrowiskowe - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Leczenie uzdrowiskowe

Informacja na temat leczenia uzdrowiskowego dzieci i młodzieży z nawracającymi i przewlekłymi infekcjami górnych oraz dolnych dróg oddechowych, astmą oskrzelową, alergią, cukrzycą i otyłością, chorobami kardiologicznymi oraz ortopedycznymi (skrzywienia kręgosłupa i wady postawy)


„Uzdrowisko Rabka” S.A to miejsce gdzie prowadzone jest leczenie dzieci z nawracającymi i przewlekłymi infekcjami górnych oraz dolnych dróg oddechowych, astmą oskrzelową, alergią, cukrzycą i otyłością, chorobami kardiologicznymi oraz ortopedycznymi (skrzywienia kręgosłupa i wady postawy).
Leczenie uzdrowiskowe finansowane jest przez Narodowy Fundusz Zdrowia i trwa 27 dni. Gwarantuje ono bezpłatne leczenie sanatoryjne, szpitalne dla dzieci i młodzieży od 3 do 18 roku życia oraz realizację obowiązku szkolnego w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjum, w Zespole Szkół Uzdrowiskowych. Uczniowie mogą korzystać z pracowni tematycznych, językowych, informatycznych oraz z biblioteki. W szkole prowadzone są również zajęcia wychowawczo-terapeutyczne w ramach Pozalekcyjnego Zespołu Zajęć Wychowawczych.
Więcej informacji uzyskają Państwo na stronie internetowej:
www.uzdrowisko-rabka.pl oraz www.szkolauzdrowisko.region-rabka.pl

Metryczka

20.05.2011
Data publikacji 20.05.2011
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Violetta Pulwarska
Osoba udostępniająca informację:
Anna Molka
do góry