Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zmiana Harmonogramu konkursów przedmiotowych - komunikat. - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Zmiana Harmonogramu konkursów przedmiotowych - komunikat.

06.11.2020

Treść § 1 pkt 2 lit. d rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 1960) umożliwia przeprowadzenie zawieszonych etapów szkolnych konkursów przedmiotowych z historii, fizyki, biologii, wos, geografii i chemii.

Etapy szkolne konkursów przedmiotowych z powyższych przedmiotów bedą zorganizowane w dniach: 16, 19 i 20 listopada br. Szczegółowy harmonogram etapu szkolnego w załączeniu.

Uaktualniony harmonogram etapu rejonowego oraz wojewódzkiego dla powyższych konkursów zostanie opublikowany na stronie internetowej MSCDN.

Poniżej link:

https://konkursy.mscdn.pl/

 

Harmonogramy konkursów przedmiotowych, które do chwili obecnej zostały przeprowadzone oraz harmonogramy konkursów tematycznych i interdyscyplinarnych organizowanych przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty pozostają bez zmian.

Decyzję o zmianie terminów konkursów podjęto zgodnie z §14 pkt. 10 Regulaminu konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2020/2021.

Metryczka

Data publikacji 06.11.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krystyna Mucha
Osoba udostępniająca informację:
Przemysław Ogonowski
do góry