Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Certyfikowany monter instalacji fotowoltaicznych z uprawnieniami UDT – szkolenie - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Certyfikowany monter instalacji fotowoltaicznych z uprawnieniami UDT – szkolenie

Osoby chętne do uzupełniania kwalifikacji w zakresie odnawialnych źródeł energii mogą wysyłać zgłoszenia do udziału w 8-dniowym (8 h dziennie) szkoleniu zawodowym z zakresu montowania instalacji fotowoltaicznych, które odbędzie się w Płocku.

Tematyka szkolenia obejmuje teorię i praktykę z zakresu systemów fotowoltaicznych, projektowania  i montażu instalacji fotowoltaicznych, przygotowanie do egzaminu UDT.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny (sfinansowany egzamin UDT oraz opłacony koszt wydania certyfikatu UDT). Liczba wolnych miejsc ograniczona (120). Organizatorzy zapewniają catering (przerwa kawowa i obiad) oraz materiały szkoleniowe.

Szkolenie jest przeznaczone dla osób w wieku powyżej 18 roku życia z województwa mazowieckiego, a w szczególności osób zamieszkujących obszary wiejskie (klasyfikacja wg DEGURBA: 3) oraz osoby w wieku 50+ i/lub z wykształceniem na poziomie ISCED 3 włącznie, które zamieszkują województwo mazowieckie.

Projekt skierowany jest do mieszkańców poniższych powiatów:

  • Podregion płocki: powiat gostyniński, powiat płocki, powiat sierpecki;
  • Podregion siedlecki: powiat garwoliński, powiat łosicki, powiat siedlecki, powiat sokołowski, powiat węgrowski;
  • Podregion ciechanowski: powiat ciechanowski, powiat mławski, powiat płoński, powiat pułtuski, powiat żuromiński;
  • Podregion radomski: powiat białobrzeski, powiat kozienicki, powiat lipski, powiat przysuski, powiat radomski, powiat szydłowiecki, powiat zwoleński, powiat m. Radom;
  • Podregion ostrołęcki: powiat makowski, powiat ostrołęcki, powiat ostrowski, powiat przasnyski, powiat wyszkowski, powiat m. Ostrołęka.

Zgłoszenia w formie wypełnionego formularza oraz podpisanego oświadczenia RODO, należy wysyłać na adres mailowy: ue@on-eco.pl.

Szkolenie jest realizowane jest w ramach projektu „Certyfikowany Instalator OZE na Mazowszu”. Więcej informacji na stronie: https://on-eco.pl/projekty-unijne/.

 

Metryczka

Data publikacji 28.06.2019
Data modyfikacji 28.06.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały organizatora
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry