Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja szkoleniowa pn. „Kryzys w szkole – jak się przygotować? Budowanie strategii antykryzysowej”- materiały pokonferencyjne - Konferencje -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja szkoleniowa pn. „Kryzys w szkole – jak się przygotować? Budowanie strategii antykryzysowej”- materiały pokonferencyjne

27.12.2010

17 listopada 2010 r. w Siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku odbyła się konferencja szkoleniowa pn. „Kryzys w szkole – jak się przygotować? Budowanie strategii antykryzysowej”

W dniu 17 listopada 2010 r. w Siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Płocku odbyła się konferencja szkoleniowa pn. „Kryzys w szkole – jak się przygotować? Budowanie strategii antykryzysowej”, w której udział wzięło ponad 200 osób. Adresowana była do dyrektorów, nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych, pracowników poradni psychologiczno-pedagogicznych, ośrodków interwencji kryzysowej, instytucji wspierających pracę szkoły oraz przedstawicieli organów samorządowych.

Konferencja została zorganizowana przez Delegaturę w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Wydział w Płocku Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Prelekcje wygłosili: Joanna Banasiak - Dyrektor Delegatury w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie, Jarosław Zaroń - Dyrektor Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Ewa Maksymowska - psycholog edukator, wieloletni dyrektor Poradni psychologiczno-Pedagogicznej, superwizor warszawskiej oświatowej grupy interwentów kryzysowych, dyrektor programowy Niepublicznej Placówki Edukacji PEN oraz Małgorzata Jarnuszkiewicz - pedagog, koordynator działań oświatowej grupy warszawskich interwentów kryzysowych, dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej.

W załączeniu materiały pokonferencyjne.

Metryczka

27.12.2010
Data publikacji 27.12.2010
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Woźniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Woźniak
do góry