Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Spotkanie Forum Edukacyjnego - Współpraca z NGO -

Nawigacja

Współpraca z NGO

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie Forum Edukacyjnego

Kolejne spotkanie Forum Edukacyjnego dla organizacji pozarządowych odbędzie się 16 września br o godz. 16.00.

Serdecznie zapraszam na kolejne spotkanie FORUM EDUKACYJNEGO, działającego przy Wojewodzie Mazowieckim, które odbędzie się w dniu 16 września 2014 r. o godz. 16.00, w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim (s.159, Pl. Bankowy 3/5, Warszawa).

 

Głównym tematem spotkania będzie podsumowanie organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży w 2014 r., dotowanego przez Wojewodę Mazowieckiego, w tym:

 

-  rozliczenie dotacji udzielonej na organizację wypoczynku w ramach otwartego konkursu ofert,

-  podsumowanie wyników kontroli wypoczynku, przeprowadzanej w trakcie jego trwania,

-
  omówienie otwartego konkurs ofert na realizację zadań publicznych w ramach Rządowego programu na lata 2014-2016 „Bezpieczna i przyjazna szkoła”, którym mogą brać udział organizacje pozarządowe. Celem Programu jest zwiększenie skuteczności działań wychowawczych i profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa i tworzenia przyjaznego środowiska w szkołach i placówkach.

 

Zachęcam do licznego udziału w tym Spotkaniu, które z pewnością będzie bardzo praktycznym i pożytecznym źródłem informacji i wskazówek tematycznych przed składaniem dotacyjnych rozliczeń.

 

Z uwagi na to, że będzie to nasze pierwsze SPOTKANIE w nowym roku szkolnym (2014/2015), chcielibyśmy jeszcze dodatkowo, wspólnie pochylić się nad tematami kolejnych spotkań, prosząc Państwa tym samym  o zastanowienie się nad propozycjami wątków, które Państwa zdaniem warto, trzeba lub należy podjąć. Podstawą bowiem działań forumowych jest zorientowanie na ogólnoorganizacyjne potrzeby i realne ich zabezpieczanie.  
    
Tych z Państwa, którym nie uda się przybyć na niniejsze spotkanie serdecznie prosimy o zgłaszanie propozycji tematów do dyskusji na NASZYM FORUM na adres: renatawardecka@fundacjabowarto.pl lub komunikacja@kuratorium.waw.pl.

 

 

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami,
Renata Wardecka     
Koordynator Forum
/602-120-554/

Metryczka

05.09.2014
Data publikacji 05.09.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry