Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

'Dzień Młodego Kibica' - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

'Dzień Młodego Kibica'

Zaproszenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty do udziału w obchodach 'Dnia Młodego Kibica' organizowanego z okazji 'Międzynarodowego Dnia Dziecka'.

Warszawa, 30 kwietnia 2012 r.
Dyrektorzy
przedszkoli, szkół
podstawowych, gimnazjów
i szkół ponadgimnazjalnych
województwa mazowieckiegoSzanowni Państwo,


serdecznie zapraszam w imieniu wszystkich organizatorów na obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka pod nazwą 'Dzień Młodego Kibica', w ramach którego odbędzie się m.in. Finał Turnieju „Gramy o Złotą Piłkę” oraz podsumowanie Ogólnopolskiego Turnieju Sportowego „Gram i Wspieram” organizowanego przez Komendę Główną Policji.


Impreza odbędzie się w dniu 28 maja 2012 roku na Stadionie Miejskim w Warszawie (ul. Łazienkowska 3) w godzinach od 10.00 do 16.00.


Celem przedsięwzięcia jest propagowanie wśród dzieci i młodzieży idei kibicowania fair-play.Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników. W programie m.in. konkurs rzutów karnych „Strzel gola Dudkowi” - najsłynniejszemu bramkarzowi reprezentacji polskiej, mecz z udziałem piłkarzy m.in. J. Dudka, R. Koseckiego, C. Kucharskiego, R. Majdana, prezentacja filmu edukacyjnego „Kibic” oraz specjalistycznego sprzętu strażackiego i policyjnego; liczne konkursy, m.in. wiedzy o ruchu drogowym.


Zachęcam Państwa do udziału w „Dniu Młodego Kibica”. Impreza ma charakter ogólnodostępny, wstęp bezpłatny dla wszystkich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w godz. 10.00-13.00, zaś dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w godz. 13.00-16.00.


Proszę o przesyłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: dziendziecka@policja.waw.pl do dnia 25 maja br. Wśród zgłoszonych klas zostanie rozlosowana wycieczka na Stadion Narodowy (zaplanowana na wrzesień 2012 r.) oraz wejściówki na mecz piłkarski Polska – Andora, który odbędzie się 2 czerwca 2012 roku.


Organizatorami obchodów są: Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Komenda Stołeczna Policji, Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Kuratorium Oświaty w Warszawie, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego, Zarząd Transportu Miejskiego m.st. Warszawy, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Miasta st. Warszawy, Warszawski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Straż Miejska m.st. Warszawy, Miejskie Zakłady Autobusowe, Klub Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Dodatkowych informacji udziela Pan Maciej Fuhrmann z Komendy Stołecznej Policji pod numerem telefonu 22 603 30 50.


Szczegółowe informacje oraz program Dnia Dziecka przekazuję w załączeniu.
 

Z poważaniem

Mazowiecki Kurator Oświaty
Karol Semik
  • Plakat
    Plakat

Pliki do pobrania

Metryczka

30.04.2012
Data publikacji 30.04.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Woźniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Woźniak
do góry