Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Microsoft Office 365 A1, Wdrożenie i wprowadzenie do pracy z wybranymi aplikacjami – szkolenie online - Aktualności -

Nawigacja

Microsoft Office 365 A1, Wdrożenie i wprowadzenie do pracy z wybranymi aplikacjami – szkolenie online

Mazowiecki Kurator Oświaty wraz z Ośrodkiem Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie zaprasza na szkolenie pozwalające poznać bezpłatną dla szkół usługę Office 365. Szkolenie obejmuje 5 godzin zajęć w formie online. Start: 27 marca 2020 r.


Szkolenie „Microsoft Office 365 A1, Wdrożenie i wprowadzenie do pracy z wybranymi aplikacjami” przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich typów szkół i specjalności, pracowników nadzoru pedagogicznego i przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu województwa mazowieckiego, zainteresowanych usługą Microsoft Office 365 w wersji A1 bezpłatnej dla instytucji edukacyjnych.
 
Prowadzący szkolenie przedstawią m.in.: jak zapanować nad swoimi notatkami, jak przechowywać efekty pracy w bezpiecznym miejscu, jak tworzyć i edytować dokumenty bez konieczności instalowania dodatkowych programów. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak tworzyć test online w narzędziu FORMS oraz zapoznać się z podstawami zdalnej pracy z uczniami w TEAMS.

Szczegółowe informacje na stronie Ośrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.
 
 
 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 26.03.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały OEIiZK
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry