Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych pn.: „Cena Niepodległości. Cmentarze i groby wojenne na Mazowszu". - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konkurs dla uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych pn.: „Cena Niepodległości. Cmentarze i groby wojenne na Mazowszu".

Proszę o zapoznanie się z listem pani Aurelii Michałowskiej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty w sprawie konkursu ogłoszonego przez Wojewodę Mazowieckiego

Warszawa,  18 maja 2017 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
ZIN.5563.82.2017.BS

Dyrektorzy
szkół ponadgomnazjalnych
z województwa mazowieckiego

 

Szanowni Państwo Dyrektorzy,

informuję, że ogłoszony został Konkurs Wojewody Mazowieckiego skierowany do uczniów i nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych pn.: „Cena Niepodległości. Cmentarze i groby wojenne na Mazowszu". Konkurs realizowany jest w ramach Programu Wieloletniego Niepodległa na lata 2017-2021 i wiąże się z obchodami Stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Celem przedsięwzięcia jest umocnienie i ugruntowanie wiedzy historycznej poprzez zaktywizowanie młodzieży szkolnej, w kwestii opieki nad grobami i cmentarzami wojennymi z lat 1830-1956, znajdującymi się w regionie.

Konkurs jest podzielony na dwie kategorie: literacką i audiowizualną. Termin składania prac upływa 2 października 2017 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu są dostępne na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego: https://www.mazowieckie.pl/ , w zakładce: „Konkurs -Niepodległa".

Serdecznie zachęcam Państwa do udziału w Konkursie, który posiada duże walory wychowawcze.

 

Z poważaniem

Mazowiecki Kurator Oświaty
                       /-/
      Aurelia Michałowska

 

 

Załącznik:

  1. Karta zgłoszenia do konkursu,
  2. Regulamin Konkursu.

 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 18.05.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Mazowiecki Urząd Wojewódzki
Osoba udostępniająca informację:
Barbara Słomczyńska
do góry