Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs „SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI” - Aktualności -

Nawigacja

Konkurs „SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI”

Szanowni Państwo,

Fundacja Fundusz Współpracy ogłosiła piątą edycję konkursu na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia o tytuł: „SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI”.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest identyfikacja, wybór i rozpowszechnienie najciekawszych rozwiązań podnoszących jakość edukacji zawodowej w Polsce.

Zaproszenie do udziału w konkursie kierowane jest do wszystkich szkół zawodowych z całej Polski. Propozycje dobrych praktyk wraz z filmem lub prezentacją należy przesłać
na adres e-mail: konkurs@najlepszazawodowa.pl poprzez wypełniony „Formularz zgłoszeniowy do konkursu” pobrany ze strony internetowej www.najlepszazawodowa.pl. Zgłoszenia można nadsyłać w terminie od 14 czerwca do 2 lipca 2021 r.

Wszelkie dodatkowe informacje o konkursie można uzyskać na stronie internetowej konkursu, pod adresem e-mail: konkurs@najlepszazawodowa.pl lub numerem telefonu: 724 590 517.

Zachęcamy do wzięcia udziału w przedsięwzięciu w celu wymiany doświadczeń i podzielenia się nowatorskimi rozwiązaniami podnoszącymi jakość kształcenia branżowego w Polsce.

 

Metryczka

Data publikacji 15.06.2021
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Mirosław Dzikowicki
Osoba udostępniająca informację:
Agnieszka Popławska
do góry