Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zaproszenie do udziału w konferencji on-line: Efektywna realizacja doradztwa zawodowego oraz monitorowania podstawy programowej – szansą na podniesienie jakości pracy szkoły branżowej - Aktualności -

Nawigacja

Zaproszenie do udziału w konferencji on-line: Efektywna realizacja doradztwa zawodowego oraz monitorowania podstawy programowej – szansą na podniesienie jakości pracy szkoły branżowej

4 lutego 2021 r. w godzinach 12:10 – 14:35 odbędzie się konferencja on-line: Efektywna realizacja doradztwa zawodowego oraz monitorowania podstawy programowej – szansą na podniesienie jakości pracy szkoły branżowej.

 

Warszawa, 22 stycznia 2021 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
 

Dyrektorzy szkół kształcących w zawodach

Nauczyciele przedmiotów zawodowych

Kierownicy szkolenia praktycznego

Nauczyciele konsultanci ds. kształcenia zawodowego

Doradcy zawodowi

Przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego

województwa mazowieckiego

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że w dniu 4 lutego 2021 r. w godzinach 12:10 – 14:35 odbędzie się konferencja on-line: Efektywna realizacja doradztwa zawodowego oraz monitorowania podstawy programowej – szansą na podniesienie jakości pracy szkoły branżowej.

Przedsięwzięcie organizowane jest w związku z oczekiwaniami wyrażanymi przez dyrektorów szkół i nauczycieli, dotyczącymi doradztwa zawodowego i podstawy programowej kształcenia w zawodach.

Zachęcam do uczestnictwa w konferencji, podczas której omówiona zostanie rola doradcy zawodowego w rozwoju zawodowym ucznia szkoły ponadpodstawowej.

Prelegenci zaprezentują również działania wzmacniające potencjał i możliwości szkół kształcących w zawodach, zasady konstruowania programów kształcenia w zawodzie oraz narzędzie do monitorowania realizacji podstawy programowej kształcenia w zawodach dla pięcioletniego technikum.

Zostaną także przedstawione projekty i inicjatywy, które umożliwiają poszerzanie wiedzy podstawowej lub specjalistycznej oraz możliwości zdobywania nowych umiejętności i kompetencji na ścieżce edukacji.

W celu wzięcia udziału w konferencji, proszę o skorzystanie z załączonego linku: https://youtu.be/oWjLBS-djhE

Będzie mi miło, jeśli skorzystają Państwo z zaproszenia.

 

Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/
Aurelia Michałowska

 

 

 

 

W załączeniu:

1. Program konferencji on-line: Efektywna realizacja doradztwa zawodowego oraz monitorowania podstawy programowej – szansą na podniesienie jakości pracy szkoły branżowej

Metryczka

Data publikacji 25.01.2021
Data modyfikacji 26.01.2021
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Agnieszka Popławska
do góry