Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zaproszenie do współpracy przy projekcie promocji zawodu sprzedawcy - Aktualności -

Nawigacja

Zaproszenie do współpracy przy projekcie promocji zawodu sprzedawcy

Akademia Umiejętności Eurocash zaprasza szkoły branżowe i technika kształcące w zawodach sprzedawcy, technika handlowca oraz magazyniera-logistyka z całej Polski do nieodpłatnej współpracy przy projekcie promocji zawodu Sprzedawcy, realizowanego pod patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji.

Akademia, w roku szkolnym 2020/2021, oferuje szkołom branżowym i technikom szereg możliwości współpracy m.in. dostępu dla nauczycieli i uczniów do nowoczesnej platformy edukacyjnej, z której na co dzień korzystają Właściciele, Kierownicy i pracownicy sklepów franczyzowych oraz partnerskich Grupy Eurocash zawierającej ponad 70 interaktywnych kursów e-learningowych,  27 e-szkoleń, czyli krótkich filmów instruktażowych z pigułką wiedzy (np. dobre praktyki w obsłudze klienta, zarządzanie stoiskiem owoce-warzywa, merchandising),  60 nagrań z webinarów, czyli szkoleń prowadzonych na żywo on-line przez ekspertów i praktyków (wśród tematów m.in. obsługa klienta, BHP, HACCP, układanie półki) oraz ofertę bezpłatnych warsztatów i prelekcji tworzących program Wirtualnego Festiwalu Umiejętności Zawodowych „Odkryj swój talent!”, organizowanego w ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.

Wydarzenie organizowane jest  9 listopada 2020 r., a uczniowie i nauczyciele będą mogli wziąć w nim udział korzystając z klas multimedialnych w szkołach. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej, e-mailowej rejestracji pod adresem: kontakt@akademiaeurocash.com.pl

Dodatkowe informacje: Infolinia Akademii Umiejętności Eurocash tel. 502 004 024.

 

 

 

 

W załączeniu:

1. List do dyrekcji szkół branżowych i techników kształcących w zawodzie sprzedawcy.

2. Oferta AUE dla szkół - promocja zawodu sprzedawcy.

 

Metryczka

Data publikacji 23.09.2020
Data modyfikacji 23.09.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Agnieszka Popławska
do góry