Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do rodziców dzieci i uczniów przedszkoli, szkół i placówek województwa mazowieckiego - Bezpieczne wakacje -

Nawigacja

Bezpieczne wakacje

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty do rodziców dzieci i uczniów przedszkoli, szkół i placówek województwa mazowieckiego

Warszawa, dn. 21  czerwca 2023 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
WKS.576.25.2023.AL

Rodzice Dzieci i Uczniów
Przedszkoli, Szkół i Placówek
województwa mazowieckiego

 

Szanowni Państwo,

już za kilka dni rozpoczynają się wakacje. Dla dzieci i młodzieży jest to upragniony i wyczekiwany czas odpoczynku, wspaniałych przygód i nowych przyjaźni.

W trosce o Państwa Dzieci zwracam się z apelem, aby zadbać o ich bezpieczeństwo i nie pozostawiać bez opieki. Przed wysłaniem dziecka na zorganizowany wypoczynek, proszę dokładnie zapoznać się z proponowaną ofertą organizatora wypoczynku, sprawdzić jego wiarygodność, czy dany wypoczynek został zgłoszony kuratorowi oświaty, a tym samym, czy jest on legalny i podlega nadzorowi odpowiednich służb.

Informuję, że każdy prawidłowo przygotowany wypoczynek jest zatwierdzony i umieszczony w elektronicznej bazie wypoczynku, dostępnej na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji i Nauki: https://wypoczynek.mein.gov.pl/

Bieżące informacje na temat wypoczynku dzieci i młodzieży znajdą Państwo na stronach internetowych:

Życzę Państwu oraz Dzieciom, aby tegoroczne wakacje były radosne, niezapomniane, pełne przeżyć i pozostały w pamięci na całe życie.

Pragnę, aby Dzieci wykorzystały ten czas jak najlepiej, odpoczęły, rozwijały swoje pasje i uzdolnienia, a przede wszystkim nabrały sił do podejmowania kolejnych wyzwań w nowym roku szkolnym.

Wierzę, że będzie to wspaniale spędzony czas, a troska Dorosłych o bezpieczeństwo dzieci pozwoli im na szczęśliwy powrót z nowymi siłami do szkoły.

Z poważaniem

Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/
Aurelia Michałowska

 

 

Metryczka

Data publikacji 21.06.2023
Data modyfikacji 04.10.2023
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Anna Laskowska
Osoba udostępniająca informację:
Anna Laskowska
do góry