Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Oferty pracy dla nauczycieli -

Nawigacja

Oferty pracy dla nauczycieli

W związku z przesyłaniem do Kuratorium Oświaty w Warszawie aplikacji (CV + list motywacyjny) nauczycieli poszukujących zatrudnienia w szkołach i placówkach oświatowych, informujemy, że Kuratorium nie rozpatruje ww. podań.

Zainteresowany pracą nauczyciel powinien kierować ofertę pracy bezpośrednio  do szkół lub placówek, albowiem kompetencje w zakresie zatrudniania nauczyciela posiada dyrektor szkoły lub placówki oświatowej (art. 68 ust. 5 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe t.j: Dz.U. z 2017 r., poz. 59 z późn. zm.).

Na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie - w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli publikowane są ogłoszenia na stanowiska nauczycieli, za których treść odpowiedzialność ponoszą dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.

 

 

W dziale zamieszczane są:

  • Oferty pracy dla nauczycieli publikowane przez szkoły i placówki województwa mazowieckiego w Mazowieckim Banku Ofert Pracy dla Nauczycieli. Za treść i aktualność tych ogłoszeń odpowiadają szkoły i placówki (instrukcja MBOPN).
  • Informacje o publicznych (niekomercyjnych) serwisach publikujących oferty pracy dla nauczycieli. Podmioty (m.in. organy prowadzące) zainteresowane umieszczeniem na stronie Kuratorium linku do prowadzonej strony z ofertami pracy dla nauczycieli mogą dokonać zgłoszenia przesyłając informację na adres kuratorium@kuratorium.waw.pl.


Zobacz:

Mazowiecki Bank Ofert Pracy dla Nauczycieli

Inne oferty pracy dla nauczycieli

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 25.10.2009
Data modyfikacji 15.07.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Szmulik
do góry