Moje skróty

Schowek

Pokaż (17)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konkurs grantowy na lokalne działania integracyjne dzieci i młodzieży. - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Konkurs grantowy na lokalne działania integracyjne dzieci i młodzieży.

30.11.2023

Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji – Agenda ONZ ogłasza ogólnopolski konkurs grantowy skierowany do szkół oraz organizacji działających w środowisku szkolnym na realizację lokalnych działań integracyjnych dla dzieci i młodzieży (ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych) w społecznościach lokalnych j i migranckich.

Celem konkursu jest wspieranie integracji w wielokulturowym środowisku szkolnym, tworzenie otwartego i bezpiecznego środowiska szkolnego, zapobiegania wykluczeniu i dyskryminacji e względu na pochodzenie.

Działania realizowane w ramach projektu mogą obejmować między innymi: zajęcia w szkołach, pikniki, zawody sportowe, gry miejskie, zajęcia teatralne, artystyczne, warsztaty rękodzieła. Działania zakładają udział zarówno dzieci ze społeczności lokalnej, jak i migranckiej.

Budżet jednego grantu wynosi do 11 tysięcy złotych. Wkład własny nie jest wymagany.  

Działania powinny być zrealizowane między 1 marca a 15 maja 2024 r.

Wnioski aplikacyjne można składać w terminie do 17 grudnia 2023 r. Dokumenty konkursowe są dostępne na stronie: https://poland.iom.int/pl/zapytania-ofertowe.

Organizatorzy zapraszają na spotkanie informacyjne w dniu 5 grudnia br. (wtorek) w godz. 19.30 - 21.30. Kliknij tutaj, aby dołączyć do spotkania 

Pytania ws. konkursu można kierować na adres mailowy: SMPOLintegracja@iom.int. Organizatorzy proszą o wstrzymanie się z pytaniami do ww. spotkania.

Zachęcamy do zainteresowania się konkursem.

Metryczka

Data publikacji 30.11.2023
Data modyfikacji 04.06.2024
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Barbara Fajkowska
Osoba udostępniająca informację:
Przemysław Ogonowski
do góry
>