Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Cykl darmowych e-kursów “Zaprogramuj swoją Przyszłość” - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Cykl darmowych e-kursów “Zaprogramuj swoją Przyszłość”

Zespół Zaprogramowani.com oraz Akademia Programowania zapraszają na nieodpłatne kursy programowania na platformie e-learningowej. Kursy są dedykowane dzieciom i młodzieży w wieku 11-17 lat.

W pierwszej edycji organizatorzy zapewniają 1000 miejsc. Do kursu może zakwalifikować się każdy uczeń (o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń). Zapisy są przyjmowane do 29 lutego 2020 r.

E-warsztaty będą realizowane od poniedziałku do soboty, a każdy z trenerów, przeprowadzających spotkanie, ma co najmniej roczne doświadczenie w realizacji programu kursów i jest czynnym zawodowo programistą. Pojedynczy kurs przewiduje 3 spotkania trwające 90 minut.

Kursy będą prowadzone w następujących zakresach tematycznych na poziomie podstawowym: aplikacje mobilne, aplikacje webowe, C++, Java, Unity 3d, Python. Dzięki zastosowaniu e-learningowego systemu, każdy zainteresowany uczeń może skorzystać z  kursów, niezależnie od miejsca swojego zamieszkania. Potrzebny jest dostęp do komputera oraz łącza internetowego na przynajmniej średnim poziomie szybkości.

Wszystkie niezbędne informacje, łącznie z formularzem zapisu znajdują się na stronie: https://www.zaprogramowani.com/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/ oraz https://www.akademiaprogramowania.pl/zaprogramuj-swoja-przyszlosc/.

 


            

 

Metryczka

Data publikacji 14.02.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały organizatora
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry