Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

IV Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

IV Ogólnopolska Konferencja Rad Rodziców

Fundacja „Rodzice Szkole” oraz Wydział Studiów nad Rodziną Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zapraszają członków rad rodziców, dyrektorów, rodziców i pracowników sektora edukacyjnego na IV Ogólnopolską Konferencję Rad Rodziców, która odbędzie się 7 grudnia 2019 r. na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Spotkanie będzie prowadzone przez ekspertów i wieloletnich członków rad rodziców, którzy będą rozmawiali na temat prawa oświatowego. Podczas konferencji odbędzie się również panel dyskusyjny, dotyczący finansów rad rodziców. Prelegenci pomogą uporać się z trudnościami i omówią najczęstsze wyzwania stojące przed radą rodziców.

W czasie spotkania zostaną również podsumowane dwa projekty realizowane przez Fundację „Rodzice Szkole” w latach 2018-2019, związane z działalnością rad rodziców: Rodzice dla szkoły – Rodzice dla społeczeństwa oraz Akademia Finansowa Rad Rodziców.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem formularza oraz na stronie http://www.radyrodzicow.pl/. Udział w konferencji jest bezpłatny.

W załączeniu dostępny jest program wydarzenia.

 

 

Metryczka

Data publikacji 27.11.2019
Data modyfikacji 15.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Fundacji „Rodzice Szkole”
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry