Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Piknik Naukowo-Artystyczny Uniwersytetu Otwartego UW - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Piknik Naukowo-Artystyczny Uniwersytetu Otwartego UW

Uniwersytet Otwarty Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w Pikniku Naukowo-Artystycznym, organizowanym we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego oraz Wydziałem Nauki o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wstęp jest wolny.

Piknik odbędzie się 14 września 2019 r. w Ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej na ul. Dobrej 68/70 w Warszawie, w godzinach 12:00 – 20:00.

To otwarte wydarzenie mające na celu promocję edukacji wśród dorosłych oraz rozwijania kompetencji i umiejętności przez całe życie. Intencją organizatorów jest pokazanie, że nauka może przybrać wiele interesujących i nietuzinkowych form, a także promowanie twórczości chóralnej, tanecznej i innej.

W programie spotkania znajdą się m.in. występy artystyczne (np. koncert  Chóru Akademickiego UW oraz Chóru Wydziału Fizyki UW, występ Zespołu Pieśni i Tańca UW „Warszawianka”, Warszawska Orkiestra Sentymentalna), warsztaty (np. joga, śpiew, rysunek, rozwiązywanie konfliktów), prelekcje wykładowców UW (np. o Włoszech, o sztuce, czy o winach), spacery po Mariensztacie i Powiślu.  

 

Metryczka

Data publikacji 11.09.2019
Data modyfikacji 16.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały organizatora
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry