Moje skróty

Schowek

Pokaż (14)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Program edukacyjny Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Program edukacyjny Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie zaprasza do realizacji w roku szkolnym 2019/2020 programu edukacyjnego adresowanego do uczniów liceów i techników, w ramach którego uczniowie zakładają w szkole realnie działającą firmę.

Celem programu jest przygotowanie uczniów do funkcjonowania na rynku pracy, w tym prowadzenia w przyszłości własnej działalności gospodarczej.

Komplet materiałów i dostęp do platformy internetowej organizatorzy przekazują nauczycielom i uczniom nieodpłatnie. We wrześniu zostaną również uruchomione nieodpłatne szkolenia e-learningowe dla nauczycieli, którzy po raz pierwszy podejmują się roli opiekuna miniprzedsiębiorstwa. Wszystkim nauczycielom realizującym program zostanie zapewnione wsparcie merytoryczne i metodyczne przez cały okres realizacji programu.

W ramach przedsięwzięcia uczniowie i nauczyciele mogą wziąć także udział w Ogólnopolskim Konkursie na Najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo PRODUKCIK, którego zwycięzca reprezentuje Polskę w konkursie europejskim Company of the Year Competition.

Szczegółowe informacje o programie Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo można znaleźć na stronie www.miniprzedsiebiorstwo.junior.org.pl.

 

Metryczka

Data publikacji 22.08.2019
Data modyfikacji 30.06.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości w Warszawie
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry