Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Akcja "Serce Kapsuły Czasu" - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Akcja "Serce Kapsuły Czasu"

Fundacja Tworzymy Kraków zaprasza dzieci i młodzież szkolną ze wszystkich województw do udziału w II edycji ogólnopolskiej akcji o wymiarze konkursu literackiego i plastycznego, której tematem jest „Podróż wyobraźnią w przyszłość! Twoja miejscowość, nasz świat za sto lat? Opowiedz o tym!”

Konkurs ma charakter otwarty, co oznacza, że swoje prace mogą przesyłać wszyscy chętni niezależnie od wieku. W szczególności organizatorzy liczą na prace uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także pozaszkolnych ośrodków kultury z terenu całej Polski.

Na konkurs można nadsyłać prace literackie (opowiadanie, nowela, esej, reportaż, wywiad lub inne formy) i/lub prace plastyczne (rysunek, malarstwo, kolaż, komiks, grafika komputerowa, techniki mieszane lub inne formy w rozmiarze max. A3).

Pracę należy przesłać mailem na adres: sercekapsuly@tworzymykrakow.org oraz obowiązkowo oryginał pocztą tradycyjną na adres: Fundacja Tworzymy Kraków, ul. Syrokomli 3/1, 30-102 Kraków. Do każdej pracy musi być dołączony formularz zgłoszeniowy.

Wszystkie przesłane prace zostaną zamknięte na 100 lat w Kapsule Czasu, która powstaje w Krakowie. Każdy uczestnik otrzyma imienny Certyfikat Serca Kapsuły Czasu.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie: www.tworzymykrakow.org/sercekapsuly.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: +48 664 969 900 lub oraz kontaktując się mailowo na adres: sercekapsuly@tworzymykrakow.org.

Prace będą oceniane w dwóch osobnych terminach: dzieła przesłane do 30 kwietnia 2019 r. oraz dzieła przesłane do 30 listopada 2019 r.

 

Metryczka

Data publikacji 05.04.2019
Data modyfikacji 16.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Fundacji Tworzymy Kraków
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry