Moje skróty

Schowek

Pokaż (6)

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Szkoła Prototypowania - warsztaty realizowane przez Centrum Nauki  Kopernik - Doskonalenie i kształcenie -

Nawigacja

Doskonalenie i kształcenie

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szkoła Prototypowania - warsztaty realizowane przez Centrum Nauki  Kopernik

Rozpoczął się nabór nauczycieli, edukatorów i pasjonatów nauki do I w tym roku edycji warsztatów „Szkoła Prototypowania” realizowanych przez Centrum Nauki  Kopernik  w ramach programu „Nauka dla Ciebie”. 

W 5-dniowych bezpłatnych warsztatach, które będą odbywać w Centrum Nauki Kopernik może wziąć każdy, kto chciałby zaprojektować i stworzyć własną pomoc edukacyjną.

Szkoła Prototypowania to doskonała okazja, aby zdobyć nowe, przydatne umiejętności, wymienić się doświadczeniami edukacyjnymi z innymi nauczycielami, a także nawiązać inspirujące kontakty na przyszłość.

Podczas warsztatów ich uczestnicy przejdą przez proces szybkiego prototypowania. Będą projektować, konstruować i wprowadzać ulepszenia, żeby na koniec przetestować swoje rozwiązanie na Wystawach Centrum Nauki Kopernik.

Dodatkowo, w programie tegorocznej edycji warsztaty zaplanowano w oparciu między innymi o narzędzia teatru improwizacji.

Szczegółowe informacje i formularz

Uczestnikom zostanie zapewnione zakwaterowanie i pełne wyżywienie podczas trwania Szkoły Prototypowania.

Termin warsztatów: 20–24.05.2024. Zapisy: do 25.04.2024, do godz. 9.00

Osoba do kontaktu:  Agnieszka Szóstek — Specjalistka ds. promocji i komunikacji, Program "Nauka dla Ciebie", Dział Promocji i Komunikacji, tel. 519 051 355

Szkoła Prototypowania jest realizowana i finansowana w ramach wspólnego Programu Ministra Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik pod nazwą Nauka dla Ciebie. Program Nauka dla Ciebie finansowany jest w ramach dotacji Ministra Nauki na podstawie umowy z dnia 23 października 2023 r. Nr MEiN/2023/DPI/3079. W roku 2024 w ramach Programu Nauka dla Ciebie realizowane są działania „Naukobus”, „Planetobus”, „O matmo!” oraz 27. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik.

 

  • Grafika 1
    Grafika 1
  • Grafika 2
    Grafika 2
  • Grafika 3
    Grafika 3

Metryczka

Data publikacji 16.04.2024
Data modyfikacji 08.05.2024
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Agnieszka Szóstek- Program \\\\\\\\\\\\\\\"Nauka dla Ciebie\\\\\\\\\\\\\\\"
Osoba udostępniająca informację:
Joanna Ogrodnik
do góry