Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

ŻYCZENIA DLA NIEPODLEGŁEJ - 100-lecie Niepodległości -

Nawigacja

100-lecie Niepodległości

ŻYCZENIA DLA NIEPODLEGŁEJ

Wyłoniono laureatów i wyróżnionych w konkursie „Kartka dla Niepodległej”. W ramach inicjatywy uczniowie z Mazowsza nadesłali do Kuratorium Oświaty w Warszawie ponad 2000 prac.

Do 5 listopada br. uczniowie nadsyłali do Kuratorium prace konkursowe w dwóch kategoriach: literackiej, która obejmuje pisemne życzenia dla Niepodległej, oraz graficznej z wykorzystaniem technik komputerowych. Komisja konkursowa wyłoniła 3 najlepsze prace z każdej formy konkursu i każdej kategorii uczniów. Dla zwycięzców czekają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie konkursem i przygotowanie wyjątkowych kartek. Laureatom i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy!

Informujemy, że uroczysta gala finałowa konkursu Mazowieckiego Kuratora Oświaty „Kartka dla Niepodległej” odbędzie się 3 grudnia (poniedziałek) 2018 r. o godz. 11.00 w siedzibie Muzeum Ordynariatu Polowego Wojska Polskiego, przy ul. Długiej 13/15 w Warszawie. Podczas uroczystości zostaną wręczone dyplomy i nagrody.  

Serdecznie zapraszamy wszystkich laureatów konkursu i wyróżnionych uczniów wraz z opiekunami (każda szkoła została wcześniej poinformowana telefonicznie o wynikach konkursu).

Po uroczystości dla osób zaineresowanych przewidziano możliwość zwiedzenia Muzeum.

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 08.11.2018
Data modyfikacji 22.11.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Bartosz Maciołek
do góry