Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Mazowieckie Dni Zdrowia - Aktualności -

Nawigacja

Mazowieckie Dni Zdrowia

Serdecznie zapraszamy do udziału w Mazowieckich Dniach Zdrowia organizowanych przez Wojewodę Mazowieckiego we współpracy z przedstawicielami zespolonych służb, inspekcji, straży oraz organizacjami i instytucjami o prozdrowotnym profilu działania.

Mazowieckie Dni Zdrowia odbędą się w dniach 9-10, 16, 23-24 czerwca 2018 r. w następujących miastach: Ostrołęka, Warszawa, Radom, Przasnysz, Sochaczew i Siedlce. W ramach wydarzenia przedstawiciele zaproszonych instytucji będą udzielać konsultacji i porad z zakresu swojej działalności. W załączeniu harmonogram oraz plakaty informacyjne.

W dniu 10 czerwca 2018 r. na kampusie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie przedstawiciele Mazowieckiego Kuratora Oświaty uczestniczyli w powyższym wydarzeniu.  W ramach przygotowanego stoiska udzielano konsultacji na temat Programu Szkoła Promująca Zdrowie, w tym: możliwości uzyskiwania wojewódzkiego i krajowego certyfikatu, rejestracji wypoczynku dzieci i młodzieży, weryfikacji organizatorów wypoczynku, jak również udzielano informacji na temat przepisów prawnych dotyczących zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pracy w szkole/ placówce. Rozdawano także ulotki informacyjne dotyczące Programu Szkoła Promująca Zdrowie, promocji zdrowego stylu życia w świetle przepisów prawa, procedury reagowania w przypadku wystąpienia wewnętrznych i zewnętrznych zagrożeń w szkole oraz bezpiecznych wakacji. Ofertę stoiska wzbogaciła obecność przedstawicieli Szkoły Podstawowej im. Żołnierzy AK Cichociemnych w Brzozowie, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami w zakresie wieloletniej działalności w Mazowieckiej Sieci Szkół Promującej Zdrowie. Poza konsultacjami uczestnicy Mazowieckich Dni Zdrowia mieli możliwość spróbowania sezonowych owoców i świeżych soków oraz zapoznania się z pracami uczniów Szkoły Podstawowej w Brzozowie. Stoisko Mazowieckiego Kuratora Oświaty cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem.

 • Plakat MUW - harmonogram
  Plakat MUW - harmonogram
 • MDZ 10.06.2018 Warszawa
  MDZ 10.06.2018 Warszawa
 • MDZ 10.06.2018 Warszawa
  MDZ 10.06.2018 Warszawa
 • MDZ 10.06.2018 Warszawa
  MDZ 10.06.2018 Warszawa
 • MDZ 10.06.2018 Warszawa
  MDZ 10.06.2018 Warszawa

Metryczka

Data publikacji 07.06.2018
Data modyfikacji 11.06.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Marzena Laskus
Osoba udostępniająca informację:
Marzena Laskus
do góry