Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Finał konkursu LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji - Aktualności -

Nawigacja

Finał konkursu LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji

Finał Ogólnopolskiego Konkursu o LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji odbył się w Kielcach (24 listopada). Wśród nagrodzonych znalazły się szkoły i przedszkola z Mazowsza. Zwycięzcy podczas uroczystej gali odebrali dyplomy i statuetki.

Laury wręczano w kilku kategoriach, w których nominowano w sumie 83 szkoły i placówki edukacyjne z całej Polski. O Laury rywalizowały przedszkola lub placówki działające w innej formie edukacji przedszkolnej, szkoły podstawowe, gimnazja lub licea, a także technika i szkoły zawodowe.

Celem przedsięwzięcia było nagrodzenie placówek, które wyróżniają się stosując w swojej codziennej praktyce nowe rozwiązania technologiczne, innowacyjne metody i programy nauczania, a zatrudnieni w nich nauczyciele potrafią współpracować z młodzieżą w taki sposób, by wydobyć jej kreatywność i pasje do rozwijania swoich zainteresowań.

LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji w województwie mazowieckim otrzymały: Przedszkole Językowe Limona w Warszawie, Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie, I Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Krasińskiego w Ciechanowie oraz Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie.

Nagrodę specjalną LAUR Mistrza Nowoczesnej Edukacji w kategorii Przedszkole Przyjazne Technologiom XXI wieku otrzymało Przedszkole Językowe Limonka w Warszawie.

Kapituła konkursu przyznała również specjalne wyróżnienia Publicznemu Przedszkolu nr 3 „Skrzat” w Ząbkach oraz Szkole Podstawowej nr 314 im. Przyjaciół Ziemi w Warszawie.

Więcej na stronie współorganizatora konkursu.

Lista nominowanych przedszkoli i szkół w konkursie o Laur Mistrza Nowoczesnej Edukacji.

Metryczka

Data publikacji 30.11.2017
Data modyfikacji 04.12.2017
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry