Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja "Możliwości rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli w międzynarodowych projektach edukacyjnych” - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja "Możliwości rozwoju zawodowego uczniów i nauczycieli w międzynarodowych projektach edukacyjnych”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) zaprasza szkoły, instytucje, fundacje i stowarzyszenia zainteresowane realizacją międzynarodowych projektów edukacyjnych, na Regionalny Dzień Informacyjny, który odbędzie się 10 czerwca 2019 r. w siedzibie Zespołu Szkół nr 1 im. J. Śniadeckiego w Ełku.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować pod adresem https://erasmusplus.org.pl/inicjatywy/konferencje-regionalne/.  

Podczas Regionalnego Dnia Informacyjnego zostaną zaprezentowane wybrane inicjatywy i programy zarządzane przez FRSE.

W trakcie konferencji odbędzie się m.in. sesja EDUINSPIRACJE, podczas której uczestnicy będą mogli poznać interesujące projekty realizowane przez beneficjentów z Ełku, wymienić się doświadczeniami i zdobyć inspirację dla swoich działań.

Dodatkowo przedstawione zostaną międzynarodowe konkursy umiejętności zawodowych dla uczniów o nazwie Euroskills oraz Worldskills, jako przykłady promowania kształcenia zawodowego, pasji, talentów i rozwoju umiejętności zawodowych.

Więcej informacji jest dostępnych w załączniku oraz na stronie internetowej FRSE.

 

 

 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 04.06.2019
Data modyfikacji 04.06.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiały Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry