Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

V edycja konkursu „List do Taty” - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Strona znajduje się w archiwum.

V edycja konkursu „List do Taty”

Senat Rzeczypospolitej Polskiej we współpracy z Fundacją im. Św. Cyryla i Metodego zapraszają uczniów klas czwartych i piątych szkół podstawowych do udziału w konkursie, którego przedmiotem jest napisanie pracy na temat: Kim jest i co dla mnie znaczy mój tata?

Podstawowym celem, tego organizowanego od 2011 r. co dwa lata przedsięwzięcia, jest propagowanie dojrzałego i odpowiedzialnego ojcostwa.

Konkurs będzie przeprowadzony w szkołach w czerwcu 2019 r.

Organizatorami konkursu są senatorowie, którzy zadeklarowali przeprowadzenie go w swoich okręgach wyborczych. Formularze konkursowe udostępniają szkołom biura senatorskie.

Prace uczniów przesłane przez szkoły do biur senatorskich będą oceniały jury powoływane przez senatorów. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na uroczystej gali w Senacie we wrześniu 2019 r., w której udział wezmą senatorowie oraz laureaci i ich opiekunowie.

Pytania w sprawach organizacyjnych należy kierować do sekretariatu Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej Senatu RP (e-mail: krpss@senat.gov.pl, tel. 22 694 91 80 lub 79).

Patronat honorowy nad konkursem objął Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak.

Więcej informacji na temat konkursu oraz regulamin można uzyskać na stronie organizatorów.

 

Metryczka

Data publikacji 16.04.2019
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Materiału Senatu RP
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry