„Sprawni jak żołnierze”
ZESTAWIENIE ZBIORCZE wyników uzyskanych w XXXIII zawodach rejonowych „Sprawni jak żołnierze” Węgrów, 6 maja 2010 r.
ZESTAWIENIE ZBIORCZE
wyników uzyskanych w XXXIII zawodach rejonowych
„Sprawni jak żołnierze”
Węgrów, 6 maja 2010 r.
Chłopcy
Szkoła
|
Zawodnicy
|
Wyniki wg. konkurencji
|
Wynik
łączny
|
|||||
Test
sprawn.
|
Rzut
granatem
|
Strzelanie
|
Pierwsza
pomoc
|
Bieg na
orientację
|
||||
punkty
|
punkty
|
punkty
|
punkty
|
punkty
|
punkty
|
lokata
|
||
Zespół Szkół nr 21
Warszawa, ul Saska
|
Patryk Radziszewski
Rafał Bochenek
Kamil Mikołajski
Karol Osica
|
5
|
2
|
4
|
1
|
3
|
15
|
III
|
Zespół Szkół nr 1 im. Gen. Bema
w Ciechanowie
|
Jakub Siurnicki
Przemysław Prot
Łukasz Kobrzyński
|
Drużyna nie uczestniczyła w zawodach
|
||||||
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. J. Kochanowskiego w Węgrowie
|
Piotr Adamski
Krzysztof Gawor
Mateusz Bartoszewski
|
4
|
5
|
5
|
4,5
|
5
|
23,5
|
I
|
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Lipsku
|
Sylwester Pastuszka
Kamil Dąbrowski
Mateusz Kąkol
|
3
|
3
|
3
|
4,5
|
4
|
17,5
|
II
|
I Liceum Ogólnokształcące
w. Ostrołęce
|
Piotr Kraszewski
Krzysztof Ślesicki
Damian Ostasz
Patryk Suwiński
|
2
|
4
|
1
|
2,5
|
1
|
10,5
|
IV
|
Zespół Szkół Zawodowych
w Płocku
|
Łukasz Król
Marcin Krzykwa
Piotr Milewski
|
1
|
1
|
2
|
2,5
|
2
|
8,5
|
V
|
D z i e w c z ę t a
Szkoła
|
Zawodniczki
|
Wyniki wg. konkurencji
|
Wynik
łączny
|
|||||
Test
sprawn
|
Rzut
gran.
|
Strzelanie
|
Pierwsza
pomoc
|
Bieg na
orient.
|
||||
punkty
|
punkty
|
punkty
|
punkty
|
punkty
|
punkty
|
lokata
|
||
Zespół Szkół im. M Konarskiego
Warszawa, ul Okopowa
|
Joanna Bieniek
Urszula Lech
Roxana Pawlik
|
1
|
1
|
2
|
2,5
|
1
|
7,5
|
V
|
Liceum Ogólnokształcące
im. W. Orkana w Bieżuniu
|
Sylwia Wesołowska
Kamila Manista
Sylwia Zwierzchowska
Ewelina Bukowska
|
3
|
4
|
1
|
1
|
2
|
11
|
IV
|
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
im. J. Kochanowskiego w Węgrowie
|
Emilia Bałkowiec
Karolina Cierak
Joanna Urban
|
4
|
5
|
5
|
4,5
|
5
|
23,5
|
I
|
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych
w Lipsku
|
Marlena Banaszczyk
Ilona Klechowska
Beata Bińkowska
Marta Tonder
|
2
|
2
|
4
|
4,5
|
3
|
15,5
|
III
|
Zespół Szkół Powiatowych
w Myszyńcu
|
Emilia Zyśk
Monika Brakoniecka
Katarzyna Osowiecka
|
Drużyna nie uczestniczyła w zawodach
|
||||||
Zespół Szkół Usług
i Przedsiębiorczości w Płocku
|
Justyna Szymańska
Justyna Naguszewska
Anna Dobrowolska
|
5
|
3
|
3
|
2,5
|
4
|
17,5
|
II
|
Zwycięscy otrzymali puchary i dyplomy ufundowane przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Zdobywca I miejsca będzie reprezentował Województwo Mazowieckie w zawodach centralnych.