Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zaproszenie na spotkanie z Dyrektorami szkół pt. „Organizacja nauczania dwujęzycznego w klasach VII – VIII szkoły podstawowej oraz w oddziałach 3-letnich liceów ogólnokształcących” - Informacje bieżące -

Nawigacja

Informacje bieżące

Zaproszenie na spotkanie z Dyrektorami szkół pt. „Organizacja nauczania dwujęzycznego w klasach VII – VIII szkoły podstawowej oraz w oddziałach 3-letnich liceów ogólnokształcących”

Dyrektorzy Szkół Podstawowych i Liceów Ogólnokształcących z Oddziałami Dwujęzycznymi z województwa mazowieckiego, które rozpoczęły nauczanie dwujęzyczne w roku szkolnym 2017/2018.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Wydział Kształcenia Ponadgimnazjalnego i Ustawicznego Kuratorium Oświaty w Warszawie organizuje spotkanie szkoleniowe z Dyrektorami szkół z Oddziałami Dwujęzycznymi, które rozpoczęły nauczanie dwujęzyczne w roku szkolnym 2017/2018 pt. „Organizacja nauczania dwujęzycznego w klasach VII – VIII szkoły podstawowej i w oddziałach trzyletnich liceów ogólnokształcących”, w dniu 27 lutego 2018 r. o godz. 10.00.

Spotkanie odbędzie się w XXXIII Liceum Ogólnokształcącym Dwujęzycznym im. Mikołaja Kopernika w Warszawie ul. Bema 76.

 

Cel spotkania:

Celem spotkania będzie szkolenie dyrektorów w zakresie organizacji nauczania w oddziałach dwujęzycznych w świetle przepisów prawa oświatowego, a także prezentacja dobrych praktyk, z uwzględnieniem specyfiki nauczania dwujęzycznego z językiem angielskim, niemieckim i francuskim. 

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu

Metryczka

Data publikacji 12.02.2018
Data modyfikacji 12.02.2018
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Monika Mizerska-Froń
Osoba udostępniająca informację:
Kamil Kujawa
do góry