Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Bezpłatny webinar dla nauczycielek i nauczycieli uczących przedmiotów humanistycznych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych: „Pomysły na działania STEAM na lekcjach i zajęciach humanistycznych i językowych. STEAM dla początkujących” - Doskonalenie i kształcenie -

Nawigacja

Doskonalenie i kształcenie

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpłatny webinar dla nauczycielek i nauczycieli uczących przedmiotów humanistycznych w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych: „Pomysły na działania STEAM na lekcjach i zajęciach humanistycznych i językowych. STEAM dla początkujących”

Szanowni Państwo,

zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarze: „Pomysły na działania STEAM na lekcjach i zajęciach humanistycznych i językowych. STEAM dla początkujących”, będącym częścią działań projektu PAKT – Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii realizowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Podczas spotkania poznają Państwo odpowiedzi na pytania: Jak stosować podejście STEAM w klasie do realizacji podstawy dla przedmiotów humanistycznych i języków obcych? Od  czego zacząć pracę interdyscylinarną ucząc przedmiotów humanistycznych?

Webinar rozpocznie się 22 lutego 2023 r. godz. 18:00.

Rejestracja online: https://bit.ly/pomyslySTEAM_przedmioty_humanistyczne

Czas trwania: 1,5h

Uczestniczki i uczestnicy otrzymają zaświadczenie o udziale i przykładowe karty pracy gotowe do wykorzystania w trakcie zajęć.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

 

Prowadzenie

Oktawia Gorzeńska: główna koordynatorka projektu PAKT, Centrum Projektów Polska Cyfrowa Współautorka koncepcji PAKT. Autorka książki „Projekt zmiana – od frustracji do satysfakcji z pracy w szkole – warsztatownik”. Absolwentka Leadership Academy for Poland. Wieloletnia dyrektorka szkół publicznych. Doradczyni dyrektorów i szkoleniowiec w ogólnopolskich programach edukacyjnych w zakresie przywództwa i innowacji. Twórczyni Akademii Przywództwa Edukacyjnego, współinicjatorka platformy EduLab oraz ogólnopolskiego ruchu #wiosnaedukacji. Współtwórczyni #ProjektZMiana.  Członkini Rady Programowej Fundacji Orange. Jutronautka 2022 według Gazety Wyborczej. Mówczyni TEDx. Prowadzi blog www.gorzenska.com

Anna Leszczyńska: Autorka materiałów edukacyjnych. Nauczycielka języka angielskiego i etyki. Pracuje w ZSO8 Microsoft Showcase School. Certyfikowany pedagog National Geographic, Nearpod i Microsoft. Od wielu lat także Microsoft Trainer. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu edukacyjnych projektów międzynarodowych takich jak Youth in Action, Erasmus+ czy Polsko-Litewski Fundusz Wymiany Młodzieży. Ambasadorka Wiosny Edukacji, ogólnopolskiego projektu Zaproś mnie na swoją lekcję i międzynarodowego projektu Humane Happiness. Prowadziła warsztaty i zajęcia na konferencjach i uczelniach; polskie  i międzynarodowe webinary edukacyjne on-line, w tym cykl spotkań „Metodyka Steam w praktyce” dla Humine Małopolskie Laboratorium Edukacji Cyfrowej. Blogerka edukacyjna, podróżnicza i kulinarna. W klasie ze swoimi podopiecznymi, przy wykorzystaniu komunikatorów internetowych łączy się z ludźmi z całego świata. Praca w szkole według niej to jeden z najbardziej wartościowych zawodów.

Działanie jest realizowane w ramach Projektu Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii – PAKT. Projekt jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś priorytetowa III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej

Więcej informacji o projekcie PAKT https://www.gov.pl/web/cppc/PAKT

Projekt Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii – PAKT. Projekt jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś priorytetowa III. Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.2 Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej.

  • Baner
    Baner

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 13.02.2023
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Foltyniak - Projekt PAKT – Pracownie Aktywnego Korzystania z Technologii
Osoba udostępniająca informację:
Joanna Ogrodnik
do góry