Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zaproszenie na na konferencję „Dzieci wielokulturowe w polskiej szkole” - Kalendarium -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaproszenie na na konferencję „Dzieci wielokulturowe w polskiej szkole”

22.10.2015

Konferencja ma na celu zainspirowanie uczestników do poszukiwania i znajdowania najlepszych rozwiązań w pracy z dziećmi przybywającymi z zagranicy, stworzenie przestrzeni i warunków do refleksji nad własnymi kompetencjami i umiejętnościami do pracy z ww. grupą uczniów.

Warszawa, 15 października 2015 r.
logo MKO
 
KOG.5752.3.2015.JJ


Dyrektorzy szkół, przedszkoli, pedagodzy,
nauczyciele/ki, rodzice,  przedstawiciele/ki
poradni psychologiczno–pedagogicznych,
organizacji pozarządowych, instytucji
administracji publicznej
województwa mazowieckiego


 

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam na konferencję „Dzieci wielokulturowe w polskiej szkole”, której organizatorem jest Mazowiecki Kurator Oświaty.  

Konferencja ma na celu zainspirowanie uczestników do poszukiwania i znajdowania najlepszych rozwiązań w pracy z dziećmi przybywającymi z zagranicy, stworzenie przestrzeni i warunków do refleksji nad własnymi kompetencjami i umiejętnościami do pracy z ww. grupą uczniów. Celem konferencji jest także zaproszenie uczestników do poszukiwania i znajdowania najlepszych rozwiązań w codziennej pracy oraz do przełamywania stereotypowych sądów i uprzedzeń. Program konferencji w załączeniu.

Konferencja odbędzie się 9 listopada 2015 r. (poniedziałek), w godz. 10.00 – 14.00 w Gimnazjum nr 114, ul. Malownicza 31 A w Warszawie; tel. 22 846 22 02. Rejestracja uczestników odbywa się elektronicznie. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie o zakwalifikowaniu się otrzymacie Państwo drogą mailową do 2 listopada 2015 r.

Osobą upoważnioną do kontaktów w sprawach konferencji jest Pani Joanna Jałosińska starszy wizytator w Wydziale Kształcenia Ogólnego Kuratorium Oświaty w Warszawie, tel. 22 551 24 00 wew. 4101 (lub sekretariat Wydziału Kształcenia Ogólnego wew. 4113).

 

Z poważaniem,

Mazowiecki Kurator Oświaty
- //-
Dorota Sokołowska

 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 22.10.2015
Data modyfikacji 09.11.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Joanna Jałosińska
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Teper
do góry