Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Jak wdrażać w szkole od 1 września nowe prawo w zakresie żywienia - konferencja w Płocku - Kalendarium -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jak wdrażać w szkole od 1 września nowe prawo w zakresie żywienia - konferencja w Płocku

12.05.2015

Wojewoda Mazowiecki we współpracy z Mazowieckim Kuratorem Oświaty zaprasza dyrektorów szkół i placówek oświatowo-wychowawczych na konferencję: „Wiem, co jem – jak wdrażać w szkole od 1 września 2015 r. nowe prawo w zakresie żywienia?”

W związku z wdrożeniem  od  1 września 2015 r. w szkołach i placówkach oświatowo-wychowawczych przepisów ustawy z dnia 28 listopada 2014 r. o zmianie ustawy o bezpieczeństwie żywności i żywienia, Wojewoda Mazowiecki we współpracy z Mazowieckim Kuratorem Oświaty zaprasza na konferencję "Wiem co jem – jak wdrażać w szkole od 1 września 2015 r. nowe prawo w zakresie żywienia?".

Konferencja odbędzie się 26 maja 2015 r. o godz. 10.30 w Gimnazjum nr 5 im. Zygmunta Padlewskiego w Płocku, ul. Królowej Jadwigi 4.

Prosimy o dokonanie rejestracji na konferencję za pośrednictwem udostępnionego na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie
formularza rejestracji dla Delegatury w Płocku do dnia 25 maja 2015 roku.

W załączniku program konferencji

Jednocześnie informujemy, że Gimnazjum nr 5 im. Zygmunta Padlewskiego w Płocku dysponuje miejscami parkingowymi. Wjazd od ul. Królowej Jadwigi.

 

       

                    

 

 

 

Pliki do pobrania

Metryczka

Data publikacji 12.05.2015
Data modyfikacji 27.04.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Karolina Wowak
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Teper
do góry