Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Wojewódzka konferencja „Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianie edukacji włączającej” we współpracy z MEN - Kalendarium -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wojewódzka konferencja „Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianie edukacji włączającej” we współpracy z MEN

14.11.2017

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty w sprawie udziału w wojewódzkiej konferencji „Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianie edukacji włączającej”.

Warszawa, 10 listopada 2017 r.
Kuratorium Oświaty
w Warszawie

Al. Jerozolimskie 32, 00-024 Warszawa
 
DSI.0230.3.2017.AJ
 

Szanowni Państwo Dyrektorzy przedszkoli, szkół i placówek systemu oświaty województwa mazowieckiego,


uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświaty w Warszawie we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej organizuje wojewódzką konferencję: „Wsparcie uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i upowszechnianie edukacji włączającej”.
 
Celem konferencji jest upowszechnianie edukacji włączającej oraz zaprezentowanie zmian w prawie oświatowym w zakresie organizacji kształcenia specjalnego oraz pomocy psychologiczno – pedagogicznej.

Program konferencji:

I. Istota edukacji włączającej w podnoszeniu jakości edukacji wszystkich uczniów.

II. Zmiany w przepisach prawa dotyczące organizacji kształcenia i wsparcia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

III. Dyskusja.

IV. Prezentacja dobrej praktyki z terenu województwa z przedstawieniem aktywnej formy realizacji działań szkoły z udziałem uczniów.

V. Rola programu Erasmus + w edukacji włączającej.

Konferencja odbędzie się 1 grudnia 2017 r. w godzinach 9.00 – 13.00 na Uniwersytecie Przyrodniczo – Humanistycznym w Siedlcach, ul. Żytnia 39, 08-110 Siedlce.     

Z poważaniem,

Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/
Aurelia Michałowska

 

 

Prosimy dokonywanie rejestracji pod linkiem: http://kuratorium.waw.pl/rejestracja-na-konferencje-1-grudnia-2017. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w konferencji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

Metryczka

Data publikacji 14.11.2017
Data modyfikacji 15.01.2020
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Adam Skup
Osoba udostępniająca informację:
Agata Siekierska
do góry