Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja szkoleniowa dla organizatorów wypoczynku - Kalendarium -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja szkoleniowa dla organizatorów wypoczynku

02.11.2016

                                         

logo MKO
Warszawa, dn. 28 października 2016 r.
 
ZSE.0230.4.2016.CZ

Organizatorzy
Wypoczynku dzieci i młodzieży

 

Szanowni Państwo,

wszyscy mamy za sobą okres wprowadzania w życie nowych regulacji prawnych w zakresie organizacji i rejestracji wypoczynku dzieci i młodzieży podczas wakacji 2016 r. Nie był to proces łatwy i rodził wiele nieporozumień i problemów. Przed nami wypoczynek zimowy.
Z sygnałów napływających do Urzędu wynika potrzeba wspólnego spotkania i podzielenia się doświadczeniami wakacyjnymi, a także dogłębnego zapoznania się z obowiązującymi przepisami prawa i usprawnieniem procesu rejestracji wypoczynku.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom zapraszam Państwa na spotkanie szkoleniowe - 2 grudnia 2016 r. godz. 10:00, które odbędzie się w auli w Zespołu Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego d. Kolejówka w Warszawie ul. Szczęśliwicka 56.

W spotkaniu wezmą udział również przedstawiciele Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zapraszam Państwa do rejestracji swojego uczestnictwa na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Warszawie http://kuratorium.waw.pl/wypoczynek, do dnia 25 listopada 2016 r. do godz. 12:00.

 

Z wyrazami szacunku,

Mazowiecki Wicekurator Oświaty
/-/
Dorota Skrzypek

 

 

Metryczka

Data publikacji 02.11.2016
Data modyfikacji 02.11.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
st. wizytator Czesław Ziemniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry