Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Rozlicz PIT w Kuratorium - Aktualności -

Nawigacja

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozlicz PIT w Kuratorium

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do rozliczenia zeznań podatkowych PIT w siedzibie Kuratorium Oświaty w Warszawie (Al. Jerozolimskie 32, pok. nr 109). Wspólna akcja z Izbą Skarbową w Warszawie ma pomóc nauczycielom i pracownikom oświaty w rozliczeniu podatku i przy okazji promować elektroniczną drogę składania deklaracji.

Punkt prowadzony przez pracowników skarbowości będzie działał w dniach 14 i 21 kwietnia w godzinach: 11.00 - 15.00.  

W trakcie dyżurów pracownicy Izby Skarbowej będą pomagać nauczycielom i pracownikom Kuratorium wypełnić zeznanie podatkowe PIT i wysłać przez Internet bezpośrednio do właściwego urzędu skarbowego. Udzielą również wszelkich informacji i wyjaśnień dotyczących wypełniania zeznań rocznych i korzystania z systemu e-Deklaracje. W siedzibie Kuratorium nie będą natomiast przyjmowane zeznania PIT w formie papierowej.

Osoby zainteresowane możliwością elektronicznego rozliczenia PIT proszone są o przyniesienie ze sobą:

  • informacji otrzymanych od płatników (PIT-11, PIT-40A/11A, PIT-8C, PIT-R),
  • dowodu osobistego,
  • zeznania PIT za rok 2014, ponieważ podanie kwoty przychodu wykazanej w tym zeznaniu jest niezbędne do złożenia deklaracji przez Internet.

Osoby, które chcą skorzystać z ulg podatkowych powinny pamiętać o zabraniu ze sobą dokumentów potwierdzających wydatki, które chcą odliczyć. Na podstawie informacji zawartych w ww. dokumentach pracownicy Izby Skarbowej pomogą prawidłowo dokonać odliczenia.

 

Metryczka

Data publikacji 12.04.2016
Data modyfikacji 22.04.2016
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry