Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Zmiana Kierownictwa Kuratorium. List Mazowieckiego Kuratora Oświaty Karola Semika - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiana Kierownictwa Kuratorium. List Mazowieckiego Kuratora Oświaty Karola Semika

19 grudnia 2014 r. Mazowiecki Kurator Oświaty Karol Semik kończy, po ponad 6 latach, pełnienie swojej funkcji w Kuratorium Oświaty w Warszawie. Nadal będzie związany z oświatą, nadzorując jako Wiceprezydent Radomia szkoły i placówki oświatowe na terenie tego miasta. Od dnia 22 grudnia br. decyzją Wojewody Mazowieckiego obowiązki Mazowieckiego Kuratora Oświaty pełni Katarzyna Góralska dotychczasowy Mazowiecki Wicekurator Oświaty. Na funkcję Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty - od dnia 5 stycznia 2015 r. - została powołana Dorota Sokołowska, sprawująca dotychczas funkcję Dyrektora Delegatury w Radomiu.

 

                             Warszawa,19 grudnia 2014 r.


„Przychodzimy, odchodzimy,
Leciuteńko, na paluszkach(…)

 

Wiatr nas porwie i poniesie
Za kołnierze podniesione,
Porozrzuca. Gdzieś w przestrzeni.”

 

 

                                                                    Szanowni Państwo,

 

 

niełatwo podsumować w kilku zdaniach ponad 6 lat życia, ale jak zauważył nieznany autor piosenki „Przychodzimy, odchodzimy”, staramy się jednak pozostawić po sobie najwartościowszą, najlepszą cząstkę siebie i z nadzieją wciąż patrzeć w przyszłość. Niezwykle szybko minął czas spędzony w murach Kuratorium Oświaty w Warszawie. Wydaje się, że zaledwie wczoraj przekroczyłem jego próg, a tak wiele dobrych, cennych i ważnych wydarzyło się zdarzeń, tak dużo otrzymałem od spotkanych ludzi, tak istotnych dokonałem przewartościowań, spotkałem niezwykłych ludzi.
 

Odchodząc, by podjąć się realizacji innego odpowiedzialnego działania, pragnę podziękować za czas, w którym dane nam było współpracować. To wiele kart w albumie ludzkich wspomnień. Składają się na nie niewątpliwie sukcesy i drobne porażki; dni radosne i odświętne oraz bardziej szare, zwyczajne, przepełnione rzetelną pracą. Dziękuję za okazane zaufanie, wyrazy sympatii i wartościowe spotkania.
 

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za tę współpracę i codzienny trud. Życzę również, by w budowaniu przyszłości pomocna okazała się pamięć o przeszłości, także tej spędzonej wraz ze mną.
 

Korzystając z okazji chciałbym złożyć Państwu życzenia zdrowych, spokojnych oraz pełnych miłości nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Pragnę życzyć, aby przy rodzinnym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, a Nowy Rok niósł szczęście i pomyślność.
 

                                                                                                             Z wyrazami szacunku
 

                                    Mazowiecki Kurator Oświaty
 

                                                 Karol Semik


 
                              Pożegnalne posiedzenie Kolegium Mazowieckiego Kuratora Oświaty w dniu 18 grudnia 2014 r.

Metryczka

19.12.2014
Data publikacji 19.12.2014
Data modyfikacji 29.05.2015
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry