Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Od skutera do Harleya – jak bezpiecznie i płynnie jeździć zmotoryzowanym jednośladem - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Od skutera do Harleya – jak bezpiecznie i płynnie jeździć zmotoryzowanym jednośladem

Gorąco zachęcam Państwa Dyrektorów do zgłaszania udziału w tak pożytecznej akcji pozwalającej na podniesienie poziomu bezpieczeństwa na naszych ulicach i drogach.

ZSE.0231.23.2014.CZ

                                                                                  Warszawa, 17 listopada 2014 r.

 

 

 

 

Dyrektorzy Gimnazjów

Warszawy

i powiatów podwarszawskich

 

 

 

dotyczy: projektu Od skutera do Harleya

 

Szanowni Państwo

 

Stowarzyszenie Miłośników Harleya Warsaw Chapter Poland H.O.G. we współpracy z Biurem Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Miasta Stołecznego Warszawy, Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji, Kuratorium Oświaty w Warszawie, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie, proponuje przeprowadzenie na terenie miasta stołecznego Warszawy i powiatów okołowarszawskich II edycji programu pod nazwą Od skutera do Harleya – jak bezpiecznie i płynnie jeździć zmotoryzowanym jednośladem.

Celem programu jest zwiększenie świadomości uczniów, ich rodziców i wszystkich  mieszkańców w zakresie bezpiecznego poruszania się skuterami po drogach publicznych. Program realizowany będzie w formie pikniku, w którym uczestniczyliby mieszkańcy danej gminy/dzielnicy/powiatu wraz z dziećmi. W czasie plenerowej imprezy zostanie przeprowadzony konkurs dla uczniów gimnazjów Od skutera
do Harleya
ze znajomości zasad ruchu drogowego oraz będzie można nabyć elementy odblaskowe. Całość uzupełnią: materiały o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, filmy z życia harleyowców, prezentacja motocykli Harley-Davidson. Opcjonalnie mogą wziąć udział jednostki ratownicze Państwowej Straży Pożarnej
i innych służb ratunkowych.

W I edycji wzięło udział około 900 uczniów z 9 zgłoszonych szkół. Zwycięzca konkursu otrzymał w nagrodę skuter wręczony podczas Parady Warsaw Rally w dniu 16 sierpnia 2014 r. na Placu Teatralnym. Obszerną dokumentację fotograficzną można obejrzeć pod adresem http://www.warsaw.chapter.pl/pl/warsaw-rally/warsaw-rally-2014-parada-menu.

 

Gorąco zachęcam Państwa Dyrektorów do zgłaszania udziału w tak pożytecznej akcji pozwalającej na podniesienie poziomu bezpieczeństwa na naszych ulicach i drogach.

Proszę o zgłaszanie udziału szkoły do dnia 8 grudnia 2014 r. na stronie http://kuratorium.waw.pl/ankieta/rejestracjaHarley. 

 

 

Z poważaniem

 

z up. Mazowieckiego Kuratora Oświaty

                                   /-/

Katarzyna Góralska

Mazowiecki Wicekurator oświaty

Pliki do pobrania

Metryczka

19.11.2014
Data publikacji 19.11.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Czesław Ziemniak
Osoba udostępniająca informację:
Marcin Snopczyński
do góry