Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

VII Letni Uniwersytet Nauczycieli Polonistów - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

VII Letni Uniwersytet Nauczycieli Polonistów

Rozpoczęła się VII edycja Letniego Uniwersytetu Nauczycieli Polonistów, która potrwa przez cztery dni od 30.06. do 03.07. 2014 r. W jego ramach nauczyciele, bibliotekarze, katecheci będą mogli uczestniczyć w warsztatach i spotkaniach w instytucjach kultury znajdujących się na terenie Warszawy.

Spotkanie inauguracyjne Letniego Uniwersytetu Nauczycieli Polonistów odbyło się w dniu 30 czerwca na Uniwersytecie Warszawskim. Przedsięwzięcie organizowane jest przez Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Uczestnicy VII edycji Letniego Uniwersytetu wysłuchali wykładu „Żeromski nowoczesny. Klasyka na nowo odczytana.” prof. dr hab. Ewy Paczoskiej oraz wykładu „Intersemiotyczność i intermedialność a literatura” wygłoszonego przez prof. dr hab. Ewę Szczęsną.

W spotkaniu uczestniczył m.in. Karol Semik Mazowiecki Kurator Oświaty, Jarosław Zaroń Dyrektor Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli, Arkadiusz Walczak Dyrektor Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz nauczyciele ze szkół warszawskich i pozawarszawskich województwa mazowieckiego.

Metryczka

30.06.2014
Data publikacji 30.06.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Dominika Stodolak
Osoba udostępniająca informację:
Dominika Stodolak
do góry