Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2013/2014 - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

List Mazowieckiego Kuratora Oświaty z okazji zakończenia zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2013/2014

Koniec zajęć edukacyjnych jest zawsze okazją, by podziękować wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za wytrwałość, zaangażowanie i rzetelność w realizowaniu codziennych zadań oraz za pracę dla dobra dzieci.

Warszawa, 26 czerwca 2014 r.
Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy
szkół i placówek oświatowych
Pracownicy jednostek samorządu terytorialnego
województwa mazowieckiego
Rodzice i UczniowieSzanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,


koniec zajęć edukacyjnych jest zawsze okazją, by podziękować wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom oświaty za wytrwałość, zaangażowanie i rzetelność w realizowaniu codziennych zadań oraz za pracę dla dobra dzieci.

Drodzy Uczniowie, za Wami rok wytężonej nauki, kartkówek, sprawdzianów i egzaminów, ale też codziennej radości poznawania i odkrywania. Wierzę, że był to czas pożytecznie spędzony, czas zdobywania nowych umiejętności, wiedzy i osiągania sukcesów.

Szczególne podziękowania kieruję do pracowników oświaty samorządów terytorialnych. Mijający rok szkolny był dla istotnej części z Was wyjątkowo pracowity. Składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie w coraz lepsze przygotowanie szkół na potrzeby 6-latków. Polska szkoła zmienia swe oblicze, staje się nowocześniejsza i atrakcyjniejsza. Jest to miejsce, w którym najważniejsze są potrzeby i zainteresowania uczniów, a nauczyciele i dyrektorzy otrzymują swobodę indywidualnego podejścia do każdego ze swoich podopiecznych. Dziękuję za całoroczny trud przygotowania dzieci i młodzieży do podejmowania wyzwań na miarę zmieniających się potrzeb cywilizacyjnych oraz za tworzenie warunków do ich realizacji.

Życzę Państwu, aby nagrodą za wytężoną pracę był udany wypoczynek, dający siły do skutecznego realizowania zadań w nowym roku szkolnym. Natomiast dzieciom i młodzieży życzę, aby zbliżające się wakacje były okresem miłego, pełnego dobrych wrażeń, ale przede wszystkim bezpiecznie spędzonego czasu.


 
Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/
Karol Semik

Metryczka

26.06.2014
Data publikacji 26.06.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Deluga
do góry