Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja „10 lat warszawskiej oświaty w Unii Europejskiej” - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja „10 lat warszawskiej oświaty w Unii Europejskiej”

Z okazji 10. rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej zorganizowano w Starej Prochowni w Warszawie konferencję podsumowującą realizację projektów europejskich w warszawskich szkołach. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Włodzimierz Paszyński Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy oraz Karol Semik Mazowiecki Kurator Oświaty.

Z okazji 10. rocznicy akcesji Polski do Unii Europejskiej zorganizowano w Starej Prochowni w Warszawie konferencję podsumowującą realizację projektów europejskich w warszawskich szkołach.

Podczas spotkania profesor Henryk Samsonowicz wygłosił wykład inauguracyjny „Warszawa w Europie”, Joanna Gospodarczyk Dyrektor Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy zaprezentowała natomiast podsumowanie realizowanych przez warszawskie szkoły i Biuro Edukacji projektów finansowanych ze źródeł Unii Europejskiej.

Konferencja zakończyła się uroczystym wręczeniem nagród dyrektorom i nauczycielom szkół najbardziej zaangażowanych w realizację projektów edukacyjnych UE oraz uczniom - laureatom konkursu „To już 10 lat - Warszawa w Unii Europejskiej”, którego organizatorem był Pałac Młodzieży w Warszawie.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Włodzimierz Paszyński Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy oraz Karol Semik Mazowiecki Kurator Oświaty.
 

Metryczka

02.05.2014
Data publikacji 02.05.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry