Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Gala finałowa konkursów - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Gala finałowa konkursów

27 marca w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa konkursów o Janie Pawle II i Kardynale Stefanie Wyszyńskim, które odbyły się w tym roku szkolnym. Honorowy patronat nad konkursem „Santo subito” objął Mazowiecki Kurator Oświaty.

27 marca w Galerii Porczyńskich w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie nagród finalistom i laureatom Archidiecezjalnego Konkursu „Santo subito” o błogosławionym Janie Pawle II oraz dwóch konkursów tematycznych: „Jan Paweł II – droga człowieka” i konkursu o Kardynale Stefanie Wyszyńskim „Być jak…? Miłość na co dzień”. Honorowy patronat nad konkursem „Santo subito” objął Mazowiecki Kurator Oświaty.

Organizatorami konkursów był Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Kardynał Kazimierz Nycz Metropolita Warszawski, ks. kanonik dr Marek Przybylski - Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, a także przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Warszawie.

 

Metryczka

28.03.2014
Data publikacji 28.03.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Deluga
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Deluga
do góry