Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Lekcje obywatelskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lekcje obywatelskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Rusza kolejna edycja cyklu lekcji obywatelskich. Przedsięwzięcie, którego organizatorem jest Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, skierowane jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego.

Warszawa, 26 marca 2014 r.
 
ZIN.0344.71.2014.KS

 

Dyrektorzy
szkół ponadgimnazjalnych
województwa mazowieckiego


Szanowni Państwo,


Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, wzorem roku ubiegłego, zaprasza na kolejny cykl lekcji obywatelskich dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego. W programie znajdą się m.in. informacje o kompetencjach wojewody oraz zadaniach administracji rządowej, administracji zespolonej, a także służb i jednostek podporządkowanych. W ramach zajęć przewidziano możliwość spotkania z Wojewodą Mazowieckim Jackiem Kozłowskim lub Wicewojewodą Mazowieckim Dariuszem Piątkiem oraz zwiedzanie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (w tym: gabinetu Wojewody Mazowieckiego, sal spotkań administracji rządowej, sal posiedzeń sejmiku województwa mazowieckiego). Czas trwania lekcji obywatelskiej wynosi 60 minut.

W celu zgłoszenia szkoły należy elektronicznie wypełnić załączony „Wniosek o udział w lekcji obywatelskiej” i przesłać go na adres: lekcja@mazowieckie.pl (będą przyjmowane tylko wnioski wysłane drogą elektroniczną). W zgłoszeniu należy podać dokładne i aktualne dane. O udziale w programie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcam Państwa do skorzystania z oferty stwarzającej doskonałą okazję do poznania w praktyce specyfiki funkcjonowania administracji rządowej.
 

Z poważaniem
,

Mazowiecki Kurator Oświaty
Karol Semik
 W załączeniu:
- wniosek o udział w lekcji obywatelskiej

Metryczka

26.03.2014
Data publikacji 26.03.2014
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry