Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

V Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świecie „Wychowanie w duchu wartości” - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

V Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świecie „Wychowanie w duchu wartości”

26 kwietnia odbyła się V Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świecie „Wychowanie w duchu wartości” pod hasłem „Świat jest nasz – dzieci obywatelami świata – wyjątkowość i niepowtarzalność” zorganizowana przez Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w Warszawie. W V Międzyszkolnej Olimpiadzie udział wzięli uczniowie z 10 warszawskich szkół specjalnych.

26 kwietnia odbyła się V Międzyszkolna Olimpiada Wiedzy o Świecie „Wychowanie w duchu wartości” pod hasłem „Świat jest nasz – dzieci obywatelami świata – wyjątkowość i niepowtarzalność” zorganizowana przez Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w Warszawie. W V Międzyszkolnej Olimpiadzie udział wzięli uczniowie z 10 warszawskich szkół specjalnych.Prezentacje artystyczne uczniów oceniała komisja w skład, której weszli m.in. przedstawiciele Ministra Edukacji Narodowej, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, administracji rządowej i władz dzielnicy. Jury przyznało równorzędne pierwsze nagrody wszystkim występującym zespołom.
Spotkanie uświetniły występy taneczne zespołu „Dzieci Sintaru”. Prace uczestników konkursu plastycznego odbywającego się równolegle z olimpiadą można oglądać do końca maja br. w siedzibie szkoły przy ul. Kordeckiego 54.
 

Metryczka

26.04.2013
Data publikacji 26.04.2013
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Szczepaniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry