Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencja dla rodziców, dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych, nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencja dla rodziców, dyrektorów przedszkoli i szkół podstawowych, nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej

Serdecznie zapraszam na konferencję „MAM 6 LAT – chcę poznawać świat! Idę do szkoły”, której organizatorem jest Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Wołomina. List przewodni i program konferencji w załączeniu.

Warszawa, 2 kwietnia 2013 r.

KOG.0230.1.2013.KM


Rodzice,
Dyrektorzy i Nauczyciele
przedszkoli i szkół podstawowych,
przedstawiciele organów prowadzących szkoły


Szanowni Państwo,serdecznie zapraszam na konferencję „MAM 6 LAT – chcę poznawać świat! Idę do szkoły”, której organizatorem jest Mazowiecki Kurator Oświaty oraz Burmistrz Wołomina.

Konferencja jest skierowana do rodziców dzieci sześcioletnich, dyrektorów i nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych oraz organów prowadzących ww. szkoły z terenu województwa mazowieckiego. Liczymy na udział osób zainteresowanych edukacją najmłodszych uczniów.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in. zagadnienia dotyczące specyfiki wieku rozwojowego dziecka w kontekście wymagań podstawy programowej oraz odpowiedzi na niektóre pytania: Dlaczego warto posłać sześciolatka do szkoły? Czego rodzice mogą oczekiwać od szkoły?

Konferencja odbędzie się 16 kwietnia 2013 r. w godz. 16.00 – 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie, ul. Mariańska 7.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji proszę o zgłoszenie do dnia 15 kwietnia br. na adres e-mailowy jolanta.milczuk@kuratorium.waw.pl lub telefonicznie 22 551 24 22.


Serdecznie Państwa zapraszam i zachęcam do udziału w konferencji.
 

Z poważaniem
Mazowiecki Wicekurator Oświaty
Katarzyna GóralskaProgram konferencji w załączeniu.

Pliki do pobrania

Metryczka

09.04.2013
Data publikacji 09.04.2013
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Krystyna Mucha
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Szczepaniak
do góry