Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Lekcje obywatelskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Lekcje obywatelskie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Wojewoda Mazowiecki zaprasza na kolejny cykl lekcji obywatelskich dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego

                                             Warszawa,  9  stycznia 2013 r.

 

ZIN.0231.3.2013.AK

 

 

Dyrektorzy
szkół ponadgimnazjalnych
województwa mazowieckiego


 

Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski, wzorem roku ubiegłego, zaprasza na kolejny cykl lekcji obywatelskich dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa mazowieckiego. W programie znajdą się m.in. informacje o kompetencjach wojewody oraz zadaniach administracji rządowej, administracji zespolonej, a także służb i jednostek podporządkowanych. W ramach zajęć przewidziano spotkanie z Wojewodą Mazowieckiem Jackiem Kozłowskim lub Wicewojewodą Dariuszem Piątkiem oraz zwiedzanie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego (w tym: gabinetu Wojewody Mazowieckiego, sal spotkań administracyjnych rządowej, sal posiedzeń sejmiku województwa mazowieckiego). Czas trwania lekcji obywatelskiej wynosi 60 minut.

W celu zgłoszenia szkoły należy elektronicznie wypełnić załączony „Wniosek o udział w lekcji obywatelskiej” i przesłać go na adres:  ngo@mazowieckie.pl (będą przyjmowane tylko wnioski wysłane drogą elektroniczną). W zgłoszeniu należy podać dokładne i aktualne dane. O udziale w programie decyduje kolejność wpływu zgłoszeń.  

Zachęcam Państwa do skorzystania z oferty stwarzającej doskonałą okazję do poznania w praktyce specyfiki funkcjonowania administracji rządowej.

 

Z poważaniem

Mazowiecki Kurator Oświaty
/-/
mgr inż. Karol Semik  

Metryczka

09.01.2013
Data publikacji 09.01.2013
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Anna Szafran
do góry