Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Nauczyciele u Premiera - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nauczyciele u Premiera

Złoty Krzyż Zasługi z rąk Premiera Donalda Tuska i Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas odebrali (15 października) dyrektorzy dwóch szkół z województwa mazowieckiego. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

Złoty Krzyż Zasługi z rąk Premiera Donalda Tuska i Minister Edukacji Narodowej Krystyny Szumilas odebrali (15 października) dyrektorzy  dwóch szkół z województwa mazowieckiego. Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.   

Premier i Minister Edukacji Narodowej wręczyli nauczycielom zasłużonym dla polskiej edukacji odznaczenia państwowe, medale i nagrody. Złotym Krzyżem Zasługi zostali uhonorowany, m.in. : Edward Biernacki, dyrektor Zespołu Szkół w Starych Załubicach i Mirosław Piątek, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. W. Jagiełły w Płocku.    

Podczas uroczystości przyznano też honorowy tytuł Profesora Oświaty, który w tym roku otrzymało 20 osób za wybitne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. W gronie wyróżnionych tym tytułem znalazła się Jadwiga Poznańska – nauczyciel w Zespole Szkół nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie.

W uroczystości wziął także udział Mazowiecki Kurator Oświaty Karol Semik

 

Więcej informacji na temat uroczystości w Kancelarii Premiera Rady Ministrów: www.premier.gov.pl i www.men.gov.pl.

Metryczka

15.10.2012
Data publikacji 15.10.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Andrzej Kulmatycki
do góry