Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Spotkanie szkoleniowe dla pracowników nadzoru pedagogicznego i dyrektorów szkół - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie szkoleniowe dla pracowników nadzoru pedagogicznego i dyrektorów szkół

W Szkole Podstawowej nr 26 im. Mirosława Biernackiego w Warszawie odbyło się (29 marca) spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie dla pracowników nadzoru pedagogicznego oraz dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu Warszawy.

W Szkole Podstawowej nr 26 im. Mirosława Biernackiego w Warszawie odbyło się (29 marca) spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez Kuratorium Oświaty w Warszawie dla pracowników nadzoru pedagogicznego oraz dyrektorów szkół i przedszkoli z terenu Warszawy. Jego celem było usystematyzowanie wiedzy w obszarze sprawowania przez rodziców władzy rodzicielskiej, sytuacji prawnej dziecka „w rozwodzie”, konfliktów w relacjach rodzice – szkoła, zagrożeniach przestępczością nieletnich, a także zadań szkoły w związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 13 września 2011 r. w sprawie procedury „Niebieskie karty” oraz wzorów formularzy „Niebieska karta”. Szkolenie prowadziła sędzia Anna Maria Wesołowska.

W spotkaniu uczestniczył także Mazowiecki Kurator Oświaty Karol Semik oraz Mazowiecki Wicekurator Oświaty Katarzyna Góralska.

 

Metryczka

29.03.2012
Data publikacji 29.03.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Magdalena Deluga
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Deluga
do góry