Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Konferencje na temat zmian ustawy o systemie oświaty i jej wpływ na organizację kształcenia zawodowego i ustawicznego - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Konferencje na temat zmian ustawy o systemie oświaty i jej wpływ na organizację kształcenia zawodowego i ustawicznego

27 marca w Radomiu i Ostrowi Mazowieckiej odbyły się konferencje na temat zmian ustawy o systemie oświaty i jej wpływ na organizację kształcenia zawodowego i ustawicznego.

27 marca w Ostrowi Mazowieckiej odbyła się konferencja pn: „Zmiana ustawy o systemie oświaty i jej wpływ na organizację kształcenia zawodowego i ustawicznego”, która skierowana była do dyrektorów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu delegatur Kuratorium Oświaty w Siedlcach oraz Ostrołęce. Celem konferencji było przedstawienie zmian w organizacji kształcenia zawodowego i ustawicznego, wynikających z obowiązującej od dnia 1 września 2012 roku ustawy o systemie oświaty.
 
Konferencja poświecona tej samej problematyce odbyła się także 27 marca w Radomiu. Organizatorem spotkania był Urząd Miejski w Radomiu. W konferencji udział wzięli m.in. Ewa Konikowska-Kruk dyrektor Departamentu Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego MEN, Ryszard Fałek wiceprezydent Radomia oraz Karol Semik Mazowiecki Kurator Oświaty.

Metryczka

27.03.2012
Data publikacji 27.03.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Woźniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Woźniak
do góry