Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

Otwarcie XVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2012 - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

Otwarcie XVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2012

W dniu 1 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczął się XVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2012. Uroczyste otwarcie poprzedziła debata na temat „Przyszłość szkolnictwa wyższego w Polsce” – oparta na opracowaniach przygotowanych w ramach projektu „Akademickie Mazowsze 2030”

W dniu 1 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie rozpoczął się XVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2012. Uroczyste otwarcie poprzedziła debata na temat „Przyszłość szkolnictwa wyższego w Polsce” – oparta na opracowaniach przygotowanych w ramach projektu „Akademickie Mazowsze 2030”. Wśród gości pojawili się, m.in. Mirosław Sielatycki - podsekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej, Daria Lipińska-Nałęcz - podsekretarz stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Karol Semik - Mazowiecki Kurator Oświaty, rektorzy warszawskich uczelni, przedstawiciele administracji rządowej oraz samorządów lokalnych.


Salon Edukacyjny trwa od 1 do 3 marca i gości ponad 200 wystawców, w tym uczelnie z całej Polski i kilkunastu krajów świata, szkoły językowe, policealne i ponadgimnazjalne oraz instytucje edukacyjne. To największe ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, promuje kształcenie oraz osiągnięcia edukacyjne szkół i placówek z Warszawy, województwa mazowieckiego i całego kraju. Propaguje edukację, od gimnazjum po studia podyplomowe i MBA. Rokrocznie targi mogą pochwalić się blisko 50 tysiącami odwiedzających, głównie uczniów gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, studentów oraz nauczycieli. Więcej informacji na stronie www.salon.perspektywy.pl.

Metryczka

01.03.2012
Data publikacji 01.03.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Kornelia Woźniak
Osoba udostępniająca informację:
Kornelia Woźniak
do góry