Moje skróty

Kuratorium Oświaty w Warszawie

XVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2012 - Aktualności -

Nawigacja

Strona znajduje się w archiwum.

XVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2012

W dniach 1-3 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przy Pl. Defilad 1 odbędzie się XVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2012 - największe ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, promujące kształcenie oraz osiągnięcia edukacyjne szkół i placówek z Warszawy, województwa mazowieckiego i całego kraju.

Szanowni Państwo Dyrektorzy
gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych
województwa mazowieckiegoSzanowni Państwo,w dniach 1-3 marca br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, przy Pl. Defilad 1 odbędzie się XVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2012 - największe ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, promujące kształcenie oraz osiągnięcia edukacyjne szkół i placówek z Warszawy, województwa mazowieckiego i całego kraju.

Na szczególną uwagę zasługują spotkania przygotowane przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie: „Nie taki straszny ten egzamin – o zadaniach na egzaminie gimnazjalnym” dla uczniów gimnazjów, a także cykl spotkań: „Ostatnie wskazówki przed obowiązkowym egzaminem maturalnym dla tegorocznych maturzystów.
Zapraszamy także uczniów Państwa szkoły do udziału w badaniu ankietowym gimnazjalistów zamieszczonym pod adresem www.BadanieGimnazjalisty.pl. Przygotowane zostały spotkania z pracownikami akademickich uczelni Warszawy, odpowiedzialnymi za sprawy rekrutacji.

Bogaty program merytoryczny dla nauczycieli i uczniów, rozmiary i atrakcyjność przedsięwzięcia skłania mnie, by zachęcić Państwa do zorganizowanego udziału w Salonie, w sposób najbardziej efektywny. Uprzejmie proszę Państwa Dyrektorów o zapoznanie się z programem spotkań i harmonogramem odwiedzin zamieszczonym na stronie www.salon.perspektywy.pl oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc w salach konferencyjnych, przesłanie organizatorom zgłoszenia pobranego z tej strony.

Uczniowie gimnazjów będą też mogli odwiedzić ponad 100 szkół ponadgimnazjalnych z Warszawy i Mazowsza, w których będzie można zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz uzyskać wszelkie informacje o tych szkołach. Na Salonie Szkół Wyższych i Uczelni Zagranicznych swoją ofertę dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zaprezentuje ponad 100 szkół wyższych, w tym wiele uczelni zagranicznych.

Wstęp na Salon i wszystkie spotkania programowe jest wolny.


 

                                                                                                                                                       Mazowiecki Kurator Oświaty
                                                                                                                                                                           /-/
                                                                                                                                                                  Karol Semik
Metryczka

16.02.2012
Data publikacji 16.02.2012
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Andrzej Kulmatycki
Osoba udostępniająca informację:
Magdalena Deluga
do góry